Carpet Farashe 81, beige, 140x100cm
ID: 2000001173688
€119.35
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Viscose |
| Color: | Beige |
| Width: | 100 cm |
| Length: | 140 cm |
| Weight: | 5.7 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel