Kapp Nola, metall/tamm spoon/MDF, H118x40x100cm
ID: 5704745108216
€ 472,58
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Tammespoon |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Materjal: | Teras |
| Värv: | Pruun |
| Kõrgus: | 118 cm |
| Laius: | 40 cm |
| Pikkus: | 100 cm |
| Kaal: | 22 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel