Tumbler Mixology Shot, H8.5cm, D4cm, 70ml
ID: 2000000923857
€4.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 8.5 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 4 cm |
| Volume: | 70 ml |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский