Stalinis laikrodis Balia, metalas/stiklas, H20x10x15cm
ID: 4020607980495
Judėjimo tipas: tiksėjimas
Baterijos tipas: 1x AA (LR6) neįtraukta
€ 21,90
Produkto išsami informacija
Judėjimo tipas: tiksėjimas
Baterijos tipas: 1x AA (LR6) neįtraukta
Produkto išsami informacija
| Medžiaga: | Metalas |
|---|---|
| Medžiaga: | Stiklas |
| Spalva: | Juodas |
| Aukštis: | 20 cm |
| Plotis: | 16 cm |
| Ilgis: | 10 cm |
| Svoris: | 0.5 kg |
| Gamintojas: | ALANDEKO |
NAUJIENOS
NUOLAIDOS
English
Lietuvių kalba
Русский