Biroja krēsls Ariko bēšs, H106x60x67.5cm, sēdvirsmas augstums 47-57cm
- -20 %
Muguras putu biezums: 2cm. Sēdekļa putu biezums: 6cm
Sēdekļa iekšējais rāmis: saplāksnis, biezums: 14mm
Aizmugurējais iekšējais rāmis: tērauda rāmis, biezums: 1,2mm
Audums: 100% poliesters. Auduma svars: 420gr/m2
| Materiāls: | Saplāksnis |
|---|---|
| Materiāls: | Poliuretāns |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Zaļa |
| Krāsa: | Bronzas |
| Augstums: | 79.5 cm |
| Platums: | 59.5 cm |
| Garums: | 62.5 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 44 - 54 cm |
| Rokbalsta augstums: | 63 - 73 cm |
| Svars: | 10.7 kg |
| Svara kapacitāte: | 110 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |