Krēsls Piazza, riekstu, H87x56x65cm, sēdvirsmas augstums 45cm
ID: 3560234516687
Atlaide 30 %
€ 41,30
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Tekstilīns |
|---|---|
| Materiāls: | Alumīnijs |
| Krāsa: | Naturāla |
| Augstums: | 87 cm |
| Platums: | 56 cm |
| Garums: | 65 cm |
| Sēdvirsmas augstums: | 45 cm |
| Rokbalsta augstums: | 65 cm |
| Svars: | 3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda