Galda lampa Aissa, bēša, H32cm, D19cm, E27 40W(MAX)
ID: 3560237548661
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 23,95
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Papīrs |
| Krāsa: | Bēša |
| Augstums: | 32 cm |
| Platums: | 19 cm |
| Garums: | 19 cm |
| Svars: | 0.59 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda