Galda lampa Animal Rabbit Fur, melna, H50x20x18cm, E14 5W(MAX)
ID: 4025621566748
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 125,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Polirezīns |
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 50 cm |
| Platums: | 18 cm |
| Garums: | 20 cm |
| Svars: | 2 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda