Galda lampa Mogo, melna, H40x12x19cm, LED 5W, 3000K, 275lm, ar telefona lādēšanas funkciju
ID: 2000001148211
Bezvada lādēšanas iespēja pieejama telefoniem kam ir šī funkcija.
€ 34,95
Preces informācija
Bezvada lādēšanas iespēja pieejama telefoniem kam ir šī funkcija.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 40 cm |
| Platums: | 12 cm |
| Garums: | 19 cm |
| Svars: | 0.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda