Galda lampa Monreal 1G, D20xH37cm, E27x1 40W(MAX)
ID: 2000001129180
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
€ 29,90
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Poliesters |
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 37 cm |
| Platums: | 20 cm |
| Garums: | 20 cm |
| Svars: | 1.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda