Galda lampa Unicorn, rozā, H45cm, D26cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001146521
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Atlaide 50 %
€ 39,50
€ 79,00
Preces informācija
Spuldzes nav iekļautas komplektā.
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Poliesters |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Polirezīns |
| Krāsa: | Rose |
| Augstums: | 45 cm |
| Platums: | 26 cm |
| Garums: | 26 cm |
| Svars: | 2.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda