Glāze Dots Rocks, H10.5x9cm, 350ml
ID: 8004360074567
Atlaide 40 %
€ 0,90
€ 1,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Caurspīdīga |
| Augstums: | 10 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 9 cm |
| Tilpums: | 350 ml |
| Svars: | 0.23 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda