Krūka Rigano, zaļa, 1000ml, H18.5x20x13cm
ID: 4066076454792
€ 22,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Zaļa |
| Augstums: | 18.5 cm |
| Platums: | 13 cm |
| Garums: | 20 cm |
| Tilpums: | 1000 ml |
| Svars: | 1.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda