Šampanieša glāze Caramel, 210ml, H25cm, D7cm
ID: 4025621561415
€ 15,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 25 cm |
| Platums: | 7 cm |
| Garums: | 7 cm |
| Tilpums: | 210 ml |
| Svars: | 0.25 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO KARE |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda