Vīna glāze Rigano, zila, 350ml, H16cm, D9cm
ID: 4066076454839
€ 5,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Krāsa: | Zila |
| Augstums: | 16 cm |
| Platums: | 9 cm |
| Garums: | 9 cm |
| Tilpums: | 350 ml |
| Svars: | 0.44 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda