Grīdas lampa Sarli ar LED lasāmgaismu, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€ 99,00
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Marmors |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 150 cm |
| Platums: | 30 cm |
| Garums: | 30 cm |
| Svars: | 8.5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |