Galda pulkstenis Kallio, H32x23.5x8cm
ID: 2000001157909
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
€ 44,00
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
Preces informācija
Korpuss ir veidots ar zelta krāsas apdari, kas piešķir tam izsmalcinātu un greznu izskatu. Korpuss novietots uz nelielām, izsmalcinātām kājiņām, kas nodrošina stabilitāti un rada elegantu virsmas pacēlumu, piešķirot pulkstenim aristokrātisku raksturu. Gaišs fons nodrošina ideālu kontrastu pret zelta krāsas elementiem. Pulkteņa augšpusē izvietoti dekoratīvi modinātaja zvana elementi. Pulkstenim nav modinātāja funkcija!
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 32 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 23.5 cm |
| Svars: | 1.6 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Griestu lampa Imalla Coffe Gold, kafijas zelta krāsā, H55-235x120x5.5cm, GU10x5 5W(MAX)
235 cm 120 cm 5.5 cm
€ 104,30
€ 149,00
- -30 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda