Sienas pulkstenis Kairala, D50x8cm
ID: 2000001157862
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
€ 69,00
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
Preces informācija
Centrā atrodas funkcionējošs dekoratīvo zobratu mehānisms, kas piešķir pulkstenim dinamisku un tehnisku akcentu. Cipārnīcas izsmalcināti izstrādāta pamatne ar reljefu rakstu piešķir pulkstenim tekstūras un dziļuma sajūtu. Romiešu cipari uz ciparnīcas izceļ klasisko stilu, nodrošinot aristokrātisku un vēsturisku noskaņu.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 50 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 50 cm |
| Svars: | 5 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Elektriskais reglaineris Olando, pelēkbrūns, H108-144x93x88-181cm, sēdvirsma H76cm
144 cm 181 cm 93 cm
€ 479,20
€ 599,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda