Sienas pulkstenis Karistos, ar LED apgaismojumu, D60x8cm
ID: 2000001157879
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
€ 119,00
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
Preces informācija
Ciparnīca izgaismota ar LED. Apgaismojums vadāms ar distances pulti. Komplektā 3m balts USB vads un adapteris.
Iekļauts USB barošanas vads LED apgaismojumam. Vada garums: 300 cm.
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 60 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 6.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda