Sienas pulkstenis Karro, D60x8.5cm
ID: 2000001157817
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
€ 79,00
Preces informācija
Mehānisms: klusi slīdošs
Dekoratīvie zobrati: klusi dūcoša skaņa
Baterijas veids: 3x AA (LR6) nav iekļautas
Preces informācija
Uz tumša fona izvietotie zeltainie dekoratīvie zobrati griežas, simbolizējot mehānisku precizitāti un dinamisku kustību. Dekoratīvie zobrati darbojas atsevišķi no laika rādītaja mehānisma ar 2 AA tipa baterijām. Ap pulksteņa centrālo mehānismu dominē gaiša virsma, uz kuras kontrastējoši izvietoti melni romiešu cipari. Lielie cipari nodrošina skaidru laika nolasāmību.
| Materiāls: | Plastmasa |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Materiāls: | Stikls |
| Augstums: | 60 cm |
| Platums: | 8.5 cm |
| Garums: | 60 cm |
| Svars: | 6.3 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda