Sienas pulkstenis Zdana, melns/zelta krāsā, D25.4x4cm
ID: 2000001189511
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
€ 8,95
Preces informācija
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Augstums: | 25.4 cm |
| Platums: | 4 cm |
| Garums: | 25.4 cm |
| Svars: | 0.47 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda