Sienas pulkstenis Zelenika, balts/melns, D30.5x4.2cm
ID: 2000001189528
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
€ 9,95
Preces informācija
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Melnbalta |
| Augstums: | 30.5 cm |
| Platums: | 4.2 cm |
| Garums: | 30.5 cm |
| Svars: | 0.8 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
Klienti, kuri iegādājās šo preci nopirka arī:
Bāra krēsls Timolin 14, zelta krāsā, H95x62.5x47.5cm, sēdvirsmas augstums 77.5cm
95 cm 62.5 cm 47.5 cm
€ 71,20
€ 89,00
- -20 %
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda