Sienas pulkstenis Zetea, balts/melns, D50.8x5.8cm
ID: 2000001189573
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
€ 22,95
Preces informācija
Mehānisms: tikšķošs
Baterijas veids: 1x AA (LR6) nav iekļauta
Preces informācija
| Materiāls: | Metāls |
|---|---|
| Materiāls: | Stikls |
| Materiāls: | Plastmasa |
| Krāsa: | Melnbalta |
| Augstums: | 50.8 cm |
| Platums: | 5.8 cm |
| Garums: | 50.8 cm |
| Svars: | 1.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda