Grīdas spogulis Balme, zelta krāsā, H168x41x70cm
ID: 2000001121993
€ 145,00
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Zelta |
| Augstums: | 168 cm |
| Platums: | 41 cm |
| Garums: | 70 cm |
| Svars: | 12 kg |
| Forma: | Ovāla |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda