Grīdas spogulis Izabella, vara krāsā, H152x35x2.5cm
ID: 2000000914923
€ 59,00
Preces informācija
Preces informācija
Izabella grīdas spogulis vara krāsā ir stilīgs un funkcionāls interjera elements. Tā elegantais dizains un izturīgā konstrukcija padara to ideāli piemērotu izmantošanai priekšnamā, guļamistabā vai dzīvojamā istabā. Novietojiet šo spoguli guļamistabā, viesistabā vai priekšnamā, lai radītu vizuāli plašāku telpu un uzlabotu telpas apgaismojumu.
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Metāls |
| Krāsa: | Vara |
| Augstums: | 152 cm |
| Platums: | 2.5 cm |
| Garums: | 35 cm |
| Svars: | 6 kg |
| Forma: | Taisnstūrveida |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda