Spuldze LED silti balta, E27 3.4W, 470lm, 2700K, H7.5x4.5x4.5cm
ID: 8592920130469
€ 2,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Stikls |
|---|---|
| Materiāls: | Plastmasa |
| Materiāls: | Metāls |
| Augstums: | 7.5 cm |
| Platums: | 4.5 cm |
| Garums: | 4.5 cm |
| Svars: | 0.1 kg |
| Spuldzes tips: | E27 |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda