Krūze Boss Bitch, melna, 325ml, H9.5cm, D8cm
ID: 4029811480739
€ 4,95
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Keramika |
|---|---|
| Krāsa: | Melna |
| Augstums: | 9.5 cm |
| Platums: | 8 cm |
| Garums: | 8 cm |
| Tilpums: | 325 ml |
| Svars: | 0.4 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda