Krūze Melow MD, 330ml, H11cm, D8.3cm
ID: 8435476278936
€ 3,50
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Brūna |
| Augstums: | 11 cm |
| Platums: | 8.3 cm |
| Garums: | 8.3 cm |
| Tilpums: | 330 ml |
| Svars: | 0.35 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda