Tējkanna Arya, keramika, 1.2L, H15x22.5x13.7cm
ID: 3560232832468
€ 24,90
Preces informācija
Preces informācija
| Materiāls: | Porcelāns |
|---|---|
| Krāsa: | Balta |
| Augstums: | 15 cm |
| Platums: | 13.7 cm |
| Garums: | 22.5 cm |
| Tilpums: | 1200 ml |
| Svars: | 1.1 kg |
| Ražotājs: | ALANDEKO |
JAUNUMI
ATLAIDES
English
Русский
Latviešu valoda