Soap dish Modern, white, H2.5cm, 12.5x9cm
ID: 3560233829900
€5.56
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | White |
| Height: | 2.5 cm |
| Width: | 9 cm |
| Length: | 12.5 cm |
| Weight: | 0.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Organizer-box Modern, white, 4 sections with plate, H11x28x17.5cm (4x H10x13x8cm)
11 cm 28 cm 17.5 cm
€13.55
€19.35
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel