Basket Cinija, size 2 , D35x37cm
ID: 2000001014820
Discount 60 %
€4.10
€10.24
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Color: | Green |
| Height: | 37 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 0.52 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel