Pendant lamp Rox, smoky/chrom color, H30cm, D60cm, G9x12 5W(MAX)
ID: 2000001125595
€128.23
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 30 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 4, opal white/matt black, H25x30cm, G9, 4x5W(MAX)
30 cm 25 cm 25 cm
€35.56
€50.81
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel