Coffee table Romanna COFF, 12mm sintered stone/MDF/oak veneer, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€378.23
1.table - height 45cm, surface diameter 60cm.
2.table - height 51cm, surface diameter 80cm.
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Mirror glass |
| Color: | Gold |
| Height: | 51 cm |
| Width: | 80 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 7 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |