Carpet Amjad 0219/SP7/1, 320x420cm
ID: 4010014005607
Discount 30 %
€234.84
€335.48
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | Grey |
| Width: | 320 cm |
| Length: | 420 cm |
| Weight: | 23.6 kg |
| Shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel