Table Elmo, D100, H75cm
ID: 2000001041147
Discount 30 %
€200.40
€286.29
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 100 cm |
| Length: | 100 cm |
| Weight: | 28 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel