Display cabinet Ubarali, natural color, oak veneer/MDF/glass, H160x110x40cm
ID: 5704745187655
€640.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | MDF |
| Material: | Oak veneer |
| Color: | Natural |
| Height: | 160 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 76.4 kg |
| Maximum weight capacity of shelves: | 15 kg |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel