Teapot Flower, blue, cast iron/stainless steel, 1L, H18x15.5x10cm
ID: 3560239313106
€28.39
Product details
Product details
| Material: | Cast iron |
|---|---|
| Material: | Stainless steel |
| Color: | Blue |
| Height: | 18 cm |
| Width: | 10 cm |
| Length: | 15.5 cm |
| Volume: | 1000 ml |
| Weight: | 1.8 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Vincento with footstool, pink-beige, rotatable 360 degrees, H100x92x79cm, seat H 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€257.26
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel