Tumbler glass Summer grey, H11x D8cm, 400ml
ID: 2000001013571
Discount 60 %
€1.71
€4.27
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 11 cm |
| Width: | 8 cm |
| Length: | 8 cm |
| Volume: | 400 ml |
| Weight: | 0.25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
Customers who bought this product also bought:
Reusable fabric dish cover for storage waterproof, 33x17.5x37.5, in the set 3 pcs
32 cm 0.5 cm 32 cm
€3.87
€6.45
- -40 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel