Decorative LED bulb, amber, 4W E27, D12.5x17.2cm
ID: 2000000953557
Discount 40 %
€10.26
€17.10
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Yellow |
| Height: | 17.2 cm |
| Width: | 12.5 cm |
| Length: | 12.5 cm |
| Weight: | 0.23 kg |
| Bulb type: | E27 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Coffee table set with storage space Hante, natural/black, H50x D67cm, H40x D36cm
50 cm 67 cm 67 cm
€126.61
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel