Office chair Ariko, beige, H106x60x67.5cm, seat height 47-57cm
ID: 5713941375339
€237.90
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Color: | Beige |
| Height: | 106 cm |
| Width: | 67.5 cm |
| Length: | 60 cm |
| Seat height: | 47 - 57 cm |
| Armrest height: | 62 cm |
| Weight: | 14.5 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Hamen K581, rotatable 360 degrees, beige, steel/polyester, H82x63x62cm, seat height 48cm
82 cm 62 cm 63 cm
€176.61
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel