Photo frame Kairena, steel, golden, 10x15cm
ID: 2000001061220
Discount 30 %
€9.94
€14.19
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Gold |
| Height: | - |
| Width: | 15 cm |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Photo frame Martin, gold tone/zinc alloy, 21.9x16.7x2cm, photo 10x15cm
21.9 cm 16.7 cm 2 cm
€9.94
€14.19
- -30 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel