Recliner chair Helipe, grey velvet, H103-76x64x84-135cm, seat H48cm
103-76 cm 64 cm 84-135 cm
€221.77
Discover the product's functionality in the video: https://youtube.com
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Beige |
| Height: | 103 cm |
| Width: | 164 cm |
| Length: | 189 cm |
| Seat height: | 48 - 57 cm |
| Armrest height: | 56 - 67 cm |
| Weight: | 86 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |