Salt box with bamboo lid Natureo, white, H10cm, D11cm
ID: 3560232716393
€7.74
Product details
Product details
| Material: | Bamboo |
|---|---|
| Material: | Ceramic |
| Color: | White |
| Height: | 10 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 11 cm |
| Weight: | 0.59 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel