Tea box with 6 spaces, 21.5x21cm H10cm
ID: 8436588850812
€19.76
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Natural |
| Height: | 10 cm |
| Width: | 21 cm |
| Length: | 21.5 cm |
| Weight: | 0.6 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel