Table lamp Ramma II black, H37x39x52cm, E27 40W(MAX)
ID: 2000001188484
Bulbs are not included.
€76.61
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Color: | Black and white |
| Height: | 37 cm |
| Width: | 39 cm |
| Length: | 52 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 4, opal white/matt black, H25x30cm, G9, 4x5W(MAX)
30 cm 25 cm 25 cm
€35.56
€50.81
- -30 %
Pendant lamp Raidon 8, opal white/matt black, H25x60cm, G9, 8x5W(MAX)
60 cm 25 cm 25 cm
€42.74
€85.48
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel