Wood oval tray Oden, 42.5x22cm H6cm
ID: 2000001101889
Discount 60 %
€16.00
€40.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Color: | Red |
| Color: | Natural |
| Color: | Gold |
| Height: | 6 cm |
| Width: | 22 cm |
| Length: | 42.5 cm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel