Coat rack Disco Balls, H45x79x6cm
ID: 4025621708520
€76.61
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Mirror glass |
| Height: | 45 cm |
| Width: | 6 cm |
| Length: | 79 cm |
| Weight: | 2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Eesti keel