Tool Jondal Rattan, 60x56x82cm
ID: 2000001022801
70 % allahindlus
€ 87,82
€ 292,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 82 cm |
| Laius: | 56 cm |
| Pikkus: | 60 cm |
| Kaal: | 9 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel