Aia baaritool Ashenn, akaatsia/polüester, H97x58x68cm, istme kõrgus 72cm
ID: 2000001207277
€ 176,61
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Akaatsia |
|---|---|
| Materjal: | Polüuretaan |
| Materjal: | Polüester |
| Kõrgus: | 97 cm |
| Laius: | 58 cm |
| Pikkus: | 68 cm |
| Istumisosa kõrgus: | 72 |
| Käetoe kõrgus: | 86 cm |
| Kaal: | 14 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel