Aia söögitool Malli, eukalüpt/polüester, H80x59x62cm
ID: 2000001207338
€ 168,55
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüuretaan |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Eukalüptipuit |
| Kõrgus: | 80 cm |
| Laius: | 59 cm |
| Pikkus: | 62 cm |
| Kaal: | 12 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel